Książki katolickie i dewocjonalia

Informacja: , 600813940 lub ekspedyt@interia.eu

Aniołowie, posłańcy światła

  • Dostępność: Produkt wysyłany w 24h!

Ilość:

Cena:

13,00 zł
26,00 zł
U nas możesz złożyć zamówienie telefonicznie, zadzwoń: 600 813 940
Aniołowie, posłańcy światła

Opis produktu

Aniołowie, posłańcy światła

Autor: Nicole Timbal

 

Bruno Ferrero, włoski ksiądz i pisarz, miał kiedyś powiedzieć: „Wszyscy jesteśmy aniołami z jednym skrzydłem: możemy latać tylko wtedy, gdy obejmiemy drugiego człowieka”. Wydaje się, że nasz świat technologicznego postępu za wszelką cenę, żyjący w rytmie: szybciej… szybciej… wciąż szybciej nie zostawia już miejsca dla „posłańców światła”. Przyszło bowiem nam żyć w czasach, gdy komunikacja stanowi prawdziwy problem. Czy więc nabożeństwo do aniołów, należące do epoki, kiedy ludzie byli bliżej siebie i szerzej otwierali oczy na to, co niewidzialne popadło w zapomnienie? Nicole Timbal, autorka niniejszej książki, stanowczo temu przeczy i zachęca nas, byśmy tych świetlistych posłańców Bożej obecności na nowo obdarzyli naszym zaufaniem i uwagą.
Aniołowie, posłańcy światła to książka o aniołach w sztuce, w Biblii, w Kościele i wreszcie w planie Bożym. Słowem: to skończona mozaika, która pozwala poznać owych niestrudzonych kurierów, będących nieustannie w drodze między niebem a ziemią.
Nicole Timbal urodziła się w 1936 roku w rodzinie niepraktykującej. Odkryła Chrystusa, będąc w liceum, dzięki katechezie, przyjaciołom i lekturze, a zwłaszcza dziełom Teilharda de Chardin. Od końca 2010 roku jest oblatką w Zgromadzeniu Sióstr Benedyktynek Misjonarek, a ta książka jest owocem przyjaźni z ojcem Rogerem Martinem, który przez ponad pół wieku był rektorem sanktuarium poświęconego Świętemu Michałowi Archaniołowi w Puy-en-Velay. Po jego śmierci w 2009 roku, Nicole Timbale zebrała jego zapiski na temat aniołów i podjęła pracę swojego przyjaciela, nadając jej ostateczny i oryginalny kształt.

 

oprawa: miękka ze skrzydełkami

ilość stron:336

wymiary: 110 x 180 mm


Zapytaj o szczegóły
Imię i nazwisko:
E-mail:
Telefon:
Twoje pytanie:
Przepisz kod:
weryfikator

PAYU

Oprogramowanie sklepu KQS.store | Projekt i realizacja AWESO.pl

Copyright 2013 Ekspedyt.pl Książki katolickie i dewocjonalia