Książki katolickie i dewocjonalia

Informacja: , 600813940 lub ekspedyt@interia.eu

Moc z Wysoka O. J. Badeni opowieść o Duchu Św.

  • Dostępność: Produkt wysyłany w 24h!

Ilość:

Cena:

14,00 zł
27,00 zł
U nas możesz złożyć zamówienie telefonicznie, zadzwoń: 600 813 940
Moc z Wysoka O. J. Badeni opowieść o Duchu Św.

Opis produktu

 
Format 125 x 195
Stron 172
Data wydania 2015-05-07
Oprawa twarda
NOWOŚĆ

Moc z wysoka

Opowieść o Duchu Świętym

Moc z wysoka to zbiór niepublikowanych wcześniej tekstów o. Joachima Badeniego o Duchu Świętym. Ta książka to opowieść o Mocy Bożej, która żyje w człowieku, prowadzi go, wyzwala od smutku, zwątpienia i daje nowe życie.

Joachim Badeni (1912-2010), dominikanin, duszpasterz akademicki, mistyk, jeden z pierwszych uczestników Odnowy w Duchu Świętym w Polsce, autor kilkunastu książek o modlitwie, które powstały na podstawie przeprowadzonych z nim wywiadów. Absolwent prawa na Uniwersytecie Jagiellońskim, podczas wojny żołnierz Polskich Sił Zbrojnych na Zachodzie, pochodził z rodziny skoligaconej z dworami królewskimi Europy, wybrał życie ubogiego mnicha.

Fragment:

Jestem nerwicowcem, oficjalnie neurastenikiem. Przedstawiam się: „Neurastenik jestem, bardzo mi przyjemnie”. A jednak przychodzą do mnie ludzie, aby odnaleźć spokój. Przed niedoszłym samobójstwem, rozwodem, w chorobie psychicznej. Czy ja ich uspokajam? Skądże. A jednak wychodzą uspokojeni. Tak samo wielu moich znajomych potrafi działać kojąco na ludzi. To jest działanie Ducha Świętego przez człowieka. Darmo dane.
/fragment/


Zapytaj o szczegóły
Imię i nazwisko:
E-mail:
Telefon:
Twoje pytanie:
Przepisz kod:
weryfikator

PAYU

Oprogramowanie sklepu KQS.store | Projekt i realizacja AWESO.pl

Copyright 2013 Ekspedyt.pl Książki katolickie i dewocjonalia